Dag 2 – voor het verbinden van start-ups, scale-ups en grote organisaties

De tweede dag is gericht op de verbinding tussen klein en groot. Het vindt plaats in een festival-achtige sfeer met een hoog tempo. Per sessie heeft een spreker 15 minuten voor een intro, daarna 10 minuten interactie met aanwezigen en vervolgens kun je doorwisselen naar een andere ruimte/spreker.

Social Eventspace (begane grond)

09:00 – 09:30        Verduurzaming van het pand – Lisa Bakker (a.s.r.)
09:30 – 10.00        Sociaal ondernemerschap in Nederland – Harry Hummels & Niels Bosma (Universiteit Utrecht)
10:00 – 10:30        Lancering Buy social: hét netwerk voor sociaal inkopen in Nederland – Bart Krull (Social Enterprise NL) en Roos Spekman (Social Impact Factory)
10:30 – 11:00        Aanbesteden als krachtig sturingsinstrument – prof. Elisabetta Manunza (Universiteit Utrecht)
11:00 – 11:30        WakaWaka, 2 jaar later – Camille van Gestel (WakaWaka)
11:30 – 12:00        Serendipity Machine (English) – Beatriz Bremer (Seats2meet)
13:30 – 14:30        Open Innovation Track – Olaf Blaauw (Valley Creators)
14:30 – 16:00        Live Social Impact Market
16:15 – 16:30        Social Enterprise Awards – Denis Verhoef  

Kirkman Lounge (Zaal Berlin, 1ste verdieping)
Lab Transforming large organizations

09.00 – 10.00        Transformation of Large Organisations – Roy Klaassen (Kirkman Company)
10.00 – 10.30        “Hoe wordt jouw organisatie 100% relevant voor alle stakeholders?” – Roy Klaassen (Kirkman Company)
10.30 – 11.30        Circular Game – René Dijkstra (Kirkman Company)
11.30 – 12.00        “Hoe wordt jouw organisatie 100% relevant voor alle stakeholders?” – Ivar Davids (Kirkman Company)
13.00 – 14.00        Transformation of Large Organisations – Roy Klaassen (Kirkman Company)
14.00 – 14.30        “Hoe wordt jouw organisatie 100% relevant voor alle stakeholders?” – Roy Klaassen (Kirkman Company)
14.30 – 15.30        Circular Game – René Dijkstra (Kirkman Company) en Roy Vercoulen (Circular IQ)
15.30 – 16.00        “Hoe wordt jouw organisatie 100% relevant voor alle stakeholders?” – Ivar Davids (Kirkman Company)

Leadership Lounge (Zaal Buenos Aires, 1ste verdieping)

09:00 – 09:30       Purpose driven ecosystems – Olaf Blaauw (Valley Creators)
09:30 – 10:00       Better Future – Daan Modderman
10:00 – 10:30       Governance by meaning: Naar het nieuwe normaal voor Bestuur en Toezicht – Michel Verspui (YSE & WeShareTalent) en Hans Stellingsma (Voorzitter van diverse toezichthouders)
10:30 – 11:00       Social entrepreneurship & Generation Y – Welk leiderschap zoekt de blije Y? – Eltjo Benedick en Ebba Roessingh (YSE)
11:00 – 11:30       Natural leadership/Learning from nature – Erik van der Meulen (Powered by Meaning)
11:30 – 12:00       Leadership Interaction
13:00 – 13:30       Purpose driven ecosystems – Guido Braam (Powered by Meaning)
13:30 – 14:00       Better Future – Daan Modderman
14:00 – 14:30       Governance by meaning: Naar het nieuwe normaal voor Bestuur en Toezicht – Michel Verspui (YSE & WeShareTalent) en Hans Stellingsma (Voorzitter van diverse toezichthouders)
14:30 – 15:00       Social entrepreneurship & Generation Y – Welk leiderschap zoekt de blije Y? – Eltjo Benedick en Ebba Roessingh (YSE)
15:00 – 15:30       Kinderen en Leiderschap – Bas Warmerdam (ConsultingKids)
15:30 – 16:00       Leadership Interaction

Gemeente Lounge (Zaal Singapore, 2de verdieping)

09:00 – 09:30        Een stimulerend ecosysteem voor sociaal ondernemen – Kim Kiszelnik (Social Impact Factory) en Corine Bont-Tiebosch (Gemeente
Utrecht)
09:30 – 10:00        Gemeente Utrecht koopt sociaal in: hoe doen we dat? – Evelien van Batenburg (Gemeente Utrecht)
10:00 – 10:30        Social Impact Bond: lessons learned – Loran Kuijpers (Gemeente Utrecht), Joske Paumen (The Colour Kitchen) en Leo van Loon
(Buzinezzclub)
10:30 – 11:00       Impact meten in overheidsland. Hoe doe je dat? – Marjolein Krol (Gemeente Utrecht) en Femke Giesen (Pimbaa)
11:00 – 11:30       Multiprobleem gezinnen gezonder uit de schulden: Een Health Impact Bond in Den Haag – Serge Urlings (Gemeente Den Haag) en
Sadik Harchaoui (Society Impact)
11:30 – 12:00        Juridische aspecten van sociaal aanbesteden – Prof. Elisabetta Manunza (Universiteit Utrecht)

13:00 – 13:30       Een stimulerend ecosysteem voor sociaal ondernemen – Kim Kiszelnik (Social Impact Factory) en Corine Bont-Tiebosch (Gemeente
Utrecht)
13:30 – 14:00       Social Impact Bond: lessons learned – Loran Kuijpers (Gemeente Utrecht), Joske Paumen (The Colour Kitchen) en Leo van Loon
(Buzinezzclub)
14:00 – 14:30       Multiprobleem gezinnen gezonder uit de schulden: Een Health Impact Bond in Den Haag – Serge Urlings (Gemeente Den Haag) en
Sadik Harchaoui (Society Impact)
14:30 – 15:00       Van Capacity Building naar Funding Plus: naast geld ook andere vormen van steun voor maatschappelijke initiatieven – Suzanne
Kooij en Deny de Jong (Funding Plus)
15:00 – 15:30       Impact meten in overheidsland. Hoe doe je dat? – Marjolein Krol (Gemeente Utrecht) en Emma Verheijke (Sinzer)
15:30 – 16:00       Gemeente Utrecht koopt sociaal in: hoe doen we dat? – Evelien van Batenburg (Gemeente Utrecht)

Impact Talks (Zaal Barcelona, 1ste verdieping)

09:00 – 09:30        Society 3.0 – Felix Lepoutre (Seats2meet)
09:30 – 10:00        Hoe samenwerking met social enterprises de wereld kan veranderen – Rob van den Dool (Yumeko)
10:00 – 10:30        Bruggink van der Velden – Sjoerd van der Velden
10:30 – 11:00        Normaal Sociaal door De Utrechter – Maurits Tofohr (Vroeg)
11:00 – 11:30        Kaliber – Ronald van Schaik
11:30 – 12:00        SnappCar – Pieter van den Wall Bake
13:00 – 13:30        Social Impact Academy – Fanny Claassen
13:30 – 14:00        Verfrissende oplossingen voor volwassen vraagstukken gebaseerd op de inspirerende ideeën van kinderen – Ilona op de Weegh
(ConsultingKids)
14:00 – 14:30        Serendipity Machine (English) – Beatriz Bremer (Seats2meet)
14:30 – 15:00        Stichting Life Goals – Wessel Schaling
15:00 – 15:30        De Wereldbol –Kees Klomp
15:30 – 16.00        Impact investment Hivos – Martijn Blom (Droomzaken)

Social Lounge (Zaal Sydney, 2de verdieping)

09:00 – 09:30        Integratie van vluchtelingen in Nederland – Kim van Laar (Social Impact Factory) en Janine Steenbergen (KplusV)
09:30 – 10:00        Twente Move2social – Geert van Dijk (KplusV) en Youp Meek (Sheltersuit)
10:00 – 10:30        Maatschappelijke impact management voor sociaal ondernemers – Emma Verheijke (Sinzer) – ronde 1
10:30 – 11:00        ‘Duurzaamheid is passé’ – Carolien Gadella-van Wersch (Double Purpose)
11:00 – 12:00        Sociaal Inkopen: impact door inkoop – Roos Spekman (Social Impact Factory) en Bart Krull (Social Enterprise NL) – ronde 1
13:00 – 13:30        Maatschappelijke impact management voor sociaal ondernemers – Emma Verheijke (Sinzer) – ronde 2
13:30 – 14:30        Sociaal Inkopen: impact door inkoop – Roos Spekman (Social Impact Factory) en Bart Krull (Social Enterprise NL) – ronde 2
14:30 – 16:00        Wat kun je als gemeente doen? – Kim Kiszelnik (Social Impact Factory)

Universiteit Lounge (Zaal Tokyo, 3de verdieping)

9:30 – 10:00          Opschalen van sociale ondernemingen: groei in impact – Dr. Leendert de Bell (UU) & Astrid Bolland (Hogeschool Utrecht)
10:30 – 11:00        Social Impact Bonds – Dr. Niels Bosma (UU) & Ruben Koekoek (ABN AMRO) en Dominique Smeets (Gemeente Houten –
alumnus UU)
11:00 – 11:30        Vluchtelingenintegratie: van sociaal initiatief naar sociale onderneming – Dr. Nesrien Abu Ghazaleh (Hogeschool van Amsterdam)
11:30 – 12:00        InclUUsion: initiatief om vluchtelingen te betrekken bij onderwijs aan de Universiteit UtrechtElena Valbusa (UU)
13:00 – 14:30        Eenzame ouderen in Utrecht: het combineren van initiatieven – Young Innovators (Honours programma UU)
15:00 – 15:30        Sociaal ondernemerschap in het academisch onderwijs – Ir. Peter Linde MLD (UU)
16:00 – 16:30        De Utrechtse Euro: een complementaire munteenheid – Gerben Nap (STRO)

09:00 – 16:00      Video Lounge (Zaal San Francisco, 2de verdieping)
MaatschapWIJ Purpose People

Hoe je al etend de aarde kunt redden

  • Mark Kulsdom – The Dutch Weedburger
  • Bart van Olphen – Fishtales
  • Chantal Engelen – Kromkommer
  • Freke van Nimwegen – Instock

Waar ecologie en economie elkaar ontmoeten

  • Volkert Engelsman – Eosta
  • Marius Smit – Plastic Whale
  • Tom van de Beek – The Tipping point

Verbinding in de samenleving

  • Niek van Hengel – Granny’s Finest
  • Menno Stom – De Krachtfabriek
  • Mark Hendriks – Oma’s Pop-up

Op naar inclusieve samenleving

  • Henk Smit – Driekant
  • Stijn van Leeuwen – Ingenieurs-op-Zuid
  • Jolijn Creutzberg – Van Hulley
  • Regine van Griep en Rian van Pelt – Broodje aap en linke soep

Succesvol sociaal ondernemen

  • Henk Jan Beltman – Tony’s Chocolonely
  • Merijn Everaarts – Dopper
  • Warner Philips – Social Impact Ventures
  • Rob van den Dool – Yumeko

*Doorlopend programma. Onderstaand programma wordt herhaald gedurende dag.

09.00- 16.30 Social Impact Market -Powered by Gat in de Markt (begane grond,1ste, 2de verdieping)

  

Meld je aan voor de Social enterprise Days