Dag 1 – voor start-ups, scale-ups en investeerders

Op dag 1 is het programma op deze locatie gericht op social start-ups, scale-ups en investeerders. Het vindt plaats in een festival-achtige sfeer met een hoog tempo. Per sessie heeft een spreker 15 minuten voor een intro, daarna 10 minuten interactie met aanwezigen en vervolgens kun je doorwisselen naar een andere ruimte.

Social Eventspace (begane grond)

09:00 – 12:00      Startups voor pitch & Q&A: in samenwerking met World Startup Factory & Stichting Social Impact Factory

  • Bycycling – Jose Diaz
  • Woody’s Housing – Theo Bouwman
  • Lemonaid & ChariTea NL – Paul Bestebreurtje
  • Yoni Care – Mariah Mansvelt Beck
  • Impact First – Mark Hillen (Social Enterprise NL) 

14:00 – 16:00       Pitchwedstrijd voor startups i.s.m. Stichting Social Impact Factory & World Startup Factory
Geselecteerde startups pitchen hun oplossing, impact en journey.

How to start lounge (Zaal Berlin, 1ste verdieping)
Stap uit je comfortzone en laat je inspireren door verschillende sociaal ondernemers.

09:00 – 09:30          Social Impact Factory – Kim Kiszelnik
09:30 – 10:00          Nieuworganiseren.nu – Ben Kuiken
10:00 – 10:30          Impact Wizard – Iris Verhoeyen (Sociale InnovatieFabriek)
10:30 – 11:00          Project Zorgnetwerken – Ann-Sophie Maes (Samenlevingsopbouw West-Vlaanderen)
11:00 – 11:30          Wana Bana Design – Lili Rengifo
11:30 – 12:00          I-did – Mireille Geijsen
13:00 – 13:30          Kromkommer – Chantal Engelen
13:30 – 14:00          Koekfabriek – Arthur de Neere
14:00 – 14:30          Impact First – Mark Hillen (Social Enterprise NL)
14:30 – 15:00          Impact First – Mark Hillen (Social Enterprise NL)
15:00 – 15:30          Impact Wizard – Iris Verhoeyen (Sociale InnovatieFabriek)
15:30 – 16:00          Project Zorgnetwerken – Ann-Sophie Maes (Samenlevingsopbouw West-Vlaanderen)

 Finance Lounge (Zaal Buenos Aires, 1ste verdieping)
Ontmoet de experts. De Finance Lounge biedt workshops en inspiratiesessies op het gebied financiering, businessmodellen, crowdfunding.

09:00 – 09:30          Voor de Wereld van Morgen – Maartje Maas (ASN Bank)
09:30 – 10:00          Duurzame financiering door medewerkersparticipatie – Frank van Ee en Wilco Dokman (ALFA accountants en Adviseurs)
10:00 – 10:30          Business Plan/Business Model Canvas – Erik van der Meulen (Powered by Meaning)
10:30 – 11:00          Crowdfunding – Marije Lutgendorff (CrowdLokaal)
11:00 – 11.30          Echte winst met een overtuigend businessplan! – Petra Hoogerwerf (Veleda)
11:30 – 12:00          Hoe interesseer je een sociaal investeerder in jouw bedrijf? – Erik Arkesteijn (KNHM)
13:00 – 13:30          Echte winst met een overtuigend businessplan – Petra Hoogerwerf (Veleda)
13:30 – 14:00          Voor de Wereld van Morgen – Maartje Maas (ASN Bank)
14:00 – 14:30          Business Plan/Business Model Canvas- Erik van der Meulen (Powered by Meaning)
14:30 – 15:00          Crowdfunding – Marije Lutgendorff (CrowdLokaal)
15:00 – 15:30          Duurzame financiering door medewerkersparticipatie – Frank van Ee en Wilco Dokman (ALFA accountants en Adviseurs)
15:30 – 16:00          Hoe interesseer je een sociaal investeerder in jouw bedrijf? – Erik Arkesteijn (KNHM)

How to grow lounge (Zaal Sydney, 2de verdieping)
Verschillende strategie- en adviessessies.

09:00 – 09:30          Groei- en exitstrategie – Wouter Jolie en Caspár Bijleveld (Rembrandt Fusies & Overnames)
09:30 – 10.00          Groeien vanuit Social Impact – Leydi Johana van den Braken en Tamara de Graaf (SE Lab)
10:00 – 10:30          Groeistrategieën – Martijn Arets
10:30 – 11:00          Live adviessessie – Slagkracht
11:00 – 11:30          Opschalen van Sociale Ondernemingen – Astrid Bolland (Hogeschool Utrecht)
11:30 – 12:00          Specialisterren – Sjoerd van der Maaden
13:00 – 13:30          Groeien vanuit Social Impact – Leydi Johana van den Braken en Tamara de Graaf (SE Lab)
13:30 – 14:00          CrowdAboutNow – Mark Laagewaard
14:00 – 14:30          Workshop: hoe kunnen sociaal ondernemers opdrachten winnen bij publieke en private organisaties – Stan van Mil (a.s.r.)
14:30 – 15:00          Live adviessessie – Slagkracht
15:00 – 15:30          Opschalen van Sociale Ondernemingen – Leendert de Bell (Hogeschool Utrecht)
15:30 – 16:00          I-did – Mireille Geijsen

Legal lounge (Zaal Singapore, 2de verdieping)
verzorgd door Bruggink & Van der Velden (BvdV)

09:00 – 09:30         Arbeidsrecht; valkuil of hulpmiddel? – Daniel Maats
09:30 – 10:00         Fiscaal; wanneer is een personenvennootschap, zoals een VOF, fiscaal interessant en wanneer een BV? – Twan Weusten
10:00 – 10:30         Bescherming persoonsgegevens – Michèle Manning
10:30 – 11:00         Rechtsvorm en medewerkersparticipatie – Martina Ensink
11:00 – 11:30          Juridisch financiële inrichting – Paul Passenier
11:30 – 12:00         Algemene voorwaarden en andere contractzaken – Guy de Wijkerslooth
13:00 – 13:30         IE – Daniël Maats
13:30 – 14:00         Fiscaal; wanneer is een personenvennootschap, zoals een VOF, fiscaal interessant en wanneer een BV? – Twan Weusten
14:00 – 14:30         Bescherming persoonsgegevens – Michèle Manning
14:30 – 15:00         Rechtsvorm en medewerkersparticipatie – Karoline Panhuis
15:00 – 15:30         Juridisch financiële inrichting – Paul Passenier
15:30 – 16:00         Algemene voorwaarden en andere contractzaken – Guy de Wijkerslooth

09:00 – 16:00      Video Lounge (Zaal San Francisco, 2de verdieping)
MaatschapWIJ Purpose People

Hoe je al etend de aarde kunt redden

  • Mark Kulsdom – The Dutch Weedburger
  • Bart van Olphen – Fishtales
  • Chantal Engelen – Kromkommer
  • Freke van Nimwegen – Instock

Waar ecologie en economie elkaar ontmoeten

  • Volkert Engelsman – Eosta
  • Marius Smit – Plastic Whale
  • Tom van de Beek – The Tipping point

Verbinding in de samenleving

  • Niek van Hengel – Granny’s Finest
  • Menno Stom – De Krachtfabriek
  • Mark Hendriks – Oma’s Pop-up

Op naar inclusieve samenleving

  • Henk Smit – Driekant
  • Stijn van Leeuwen – Ingenieurs-op-Zuid
  • Jolijn Creutzberg – Van Hulley
  • Regine van Griep en Rian van Pelt – Broodje aap en linke soep

Succesvol sociaal ondernemen

  • Henk Jan Beltman – Tony’s Chocolonely
  • Merijn Everaarts – Dopper
  • Warner Philips – Social Impact Ventures
  • Rob van den Dool – Yumeko

*Doorlopend programma. Onderstaand programma wordt herhaald gedurende dag.

09.00- 16.30 Social Impact Market -Powered by Gat in de Markt, begane grond, 1ste, 2de verdieping

Meld je aan voor de Social enterprise Days